Pn. - Pt. 9-20, Sob. 9-15

             tel. 12 354 99 45

Peel Mission - innowacyjne kwasy całoroczne

Peel Mission to marka kwasów do profesjonalnych zabiegów kosmetycznych, stworzona w Polsce i w całości produkowana w naszym kraju. 

Peel Mission to najszersza oferta kwasów owocowych na rynku, które dzięki temu, iż można je w dowolny sposób ze sobą łączyć, znajdują zastosowanie w walce z niemal każdym problemem skórnym.

Każdy zabieg jest komponowany indywidualnie do potrzeb skóry pacjenta, dzięki czemu uzyskujemy wspaniały efekt szybko i na długi czas.

Czas trwania: 50 min

Cena: od 120 zł

 

Opis

Peel Mission 1 kwas - 120 zł

Peel Mission 2 kwasy - 140 zł

Peel Mission 3 kwasy - 160 zł

Peel Mission 4 kwasy - 180 zł

Peel Mission 5 kwasów - 200 zł

 

Anti Age (kwas glikolowy)- przeznaczony głównie do niwelowania skutków związanych ze starzeniem się skóry. Głównym składnikiem preparatu jest kwas glikolowy 30% pH 2,8, którego mała cząsteczka doskonale przenika w głąb skóry.

 

Anti Acne (kwas salicylowy) - to linia kosmetyków mają na celu zwalczać trądzik zapalny. Eliminuje bakterie odpowiedzialne za trądzik. Głównym składnikiem jest kwas salicylowy.

Lacto Peel (kwas laktobionowy) linia przeznaczona do pielęgnacji skóry wrażliwej. Doskonałe w redukcji rumienia. Preparat łączy w sobie wszelkie właściwości kwasów AHA bez szczypania i łuszczenia. Główny składnik to kwas laktobionowy.

Anti Comedo (kwas pirogronowy)- linia przeznaczona do walki z trądzikiem zaskórnikowym. Doskonale działa również jako profilaktyka anti age. Anti Comedo oparte jest na kwasie pirogronowym.

Aza Peel (kwas azelainowy)- linia dla osób ze skórą wrażliwą. Doskonały w walce z trądzikiem różowatym oraz ropnym. Aza Peel to linia oparta na kwasie azelainowym, dzięki czemu działa również przeciw przebarwieniom.

Skin Revital (kwas migdałowy) - linia bazująca na aktywnym kwasie migdałowym w stężeniu od 40-60% i pH od 0,8 do 1,5. Kwas migdałowy ma działanie nawilżające, oczyszczające, regenerujące i przeciwzmarszczkowe. Jest kwasem całorocznym więc bez obaw można go stosować latem jako profilaktyka odwodnienia i starzenia się skóry. 

Twoje Day Spa - Twoja przyjemność po naszej stronie!

Twoje Day Spa

Ul. Przemysłowa 4/467 (Garden Residence) 
30-701 Kraków

Tel: (12) 354 99 45
e-mail: biuro@twojedayspa.pl

   Pn. - Pt. 9-20, Sob. 9-15

 

  Dowiedz się jak do
nas dojechać!