Pn. - Pt. 9-20, Sob. 9-15

             tel. 12 354 99 45

PCA Skin Ultra Peel I - specjalistyczny zabieg odmładzająco - regenerujący

Labolatorium PCA Skin od ponad 20 lat specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych peelingów. Zabiegi są niezwykle skuteczne i bezpieczne ponieważ wykonywać mogą je jedynie osoby z doświadczeniem i umiejętnościami, które potwierdza certyfikat.

 

Czas trwania: 45 min

Cena: 269 zł

 

Opis

Specjalna formuła peelingu przeznaczona w terapii skóry dojrzałej i odwodnionej. Ultra Peel I jest również stosowany dla różnych typów skóry o różnym stopniu wrażliwości. Pomocny także w niwelowaniu zaburzeń barwnikowych, linii i głębszych zmarszczek, objawów fotostarzenia skóry i zmian trądzikowych. W zależności od ilości nałożonych warstw peelingu obserwuje się umiarkowane złuszczanie skóry. Po zastosowaniu peelingu obserwuje się znaczną poprawę gęstości i napięcia skóry, wzrost stopnia nawilżenia oraz wyrównanie kolorytu skóry.

Głównymi składnikami peelingu są:

  • TCA 10% – powszechnie stosowany w celu redukcji zmarszczek i linii mimicznych oraz blizn potrądzikowych
  • kwas mlekowy 20% – powoduje rozluźnienie połączeń pomiędzy komórkami warstwy rogowej a cementem międzykomórkowym, co prowadzi do powierzchownego złuszczania komórek, dodatkowo działa nawilżająco. Dodatkowo hamuje proces prowadzący do pojawienia się przebarwień
  • kwas azelainowy – kolejny niezwykle skuteczny składnik hamujący powstawanie przebarwień. Skutecznie zmniejsza wypryski i stany zapalne w skórze. Posiada właściwości złuszczające, antybakteryjne i antyoksydacyjne. Normalizuje proces złuszczania naskórka
  • kwas kojowy – czynnik antybakteryjny

Dodatkowo zabieg może zostać wzbogacony o silny preparat z retinolem, czyli witaminą A, który w skórze przekształca się do aktywnej formy kwasu retinowego. Doskonały preparat odmładzający, pomaga zachować odpowiednią ilość wody w skórze oraz przyczynia się do procesu odnowy komórkowej. Ponadto stymuluje fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych, hamuje powstawanie przebarwień.

Zabieg bogaty w wiele dodatkowych składników: witaminę C, galaktoarbinian, izoflawony sojowe oraz DHEA jest doskonałą pielęgnacją każdej skóry wymagającej troski i odżywienia.

Zabieg przeprowadzany jest w serii dopasowanej indywidualnie do każdego klienta. 

Zalecana seria 3-6 zabiegów co 3-4 tygodnie

 

Twoje Day Spa - Twoja przyjemność po naszej stronie!

Twoje Day Spa

Ul. Przemysłowa 4/467 (Garden Residence) 
30-701 Kraków

Tel: (12) 354 99 45
e-mail: biuro@twojedayspa.pl

   Pn. - Pt. 9-20, Sob. 9-15

 

  Dowiedz się jak do
nas dojechać!