Pn. - Pt. 9-20, Sob. 9-15

             tel. 12 354 99 45

INNO EXFO Lightening - kwas silnie rozjaśniający

Zabieg w postaci półokluzyjnej maski. Kombinacja składników aktywnych intensywnie regeneruje skórę, spłyca linie i zmarszczki, reguluje pracę gruczołów łojowych oraz rozjaśnia przebarwienia. Doskonały zamiennik innych, popularnych zabiegów wybielających.

Czas trwania: 30 min

Cena: 229 zł

Opis

NOWOŚĆ: 99 zł zabieg wybielania dłoni

Unikalny skład peelingu tworzą pochodna witaminy A - kwas retinowy oraz aktywne składniki depigmentacyjne, antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe. Zabieg INNO-EXFO Lightening jest skuteczną terapią rozjaśniającą, jednocześnie powodując przywrócenie równowagi skórze mieszanej i tłustej. Skóra po zabiegu jest gładka, elastyczna i odzyskuje swój naturalny blask. Zabieg może być stosowany również w okresie letnim, pod warunkiem stosowania kremu ochronnego z filtrem SPF50.

Pierwszy etap zabiegu przeprowadzamy w salonie, gdzie po wcześniejszym oczyszczeniu  dezynfekcji skóry nakładamy cienką warstwę pasty. W przypadku pierwszego zabiegu czekamy 30 minut i jeżeli nie wystąpi żadna reakcja alergiczna klient wraca do domu, lub czeka jeszcze 90 minut a następnie zmywamy maskę letnią wodą z mydłem.

Po zabiegu obserwujemy przyciemnienie miejsc na których nałożyliśmy maskę. Po kilku dniach skóra zaczyna się łuszczyć i po około 2-3 tygodniach od zabiegu możemy zaobserwować jego efekt.

Zalecana seria 2-3 zabiegów w ostępie ok. 28 dni. Ilość zabiegów zależy od intensywności przebarwień.

 

Twoje Day Spa - Twoja przyjemność po naszej stronie!

Twoje Day Spa

Ul. Przemysłowa 4/467 (Garden Residence) 
30-701 Kraków

Tel: (12) 354 99 45
e-mail: biuro@twojedayspa.pl

   Pn. - Pt. 9-20, Sob. 9-15

 

  Dowiedz się jak do
nas dojechać!