Pn. - Pt. 9-20, Sob. 9-15

             tel. 12 354 99 45

INNO EXFO BioC - złuszczanie kwasami z witaminą C

Rozświetlający zabieg dla skóry wrażliwej, oparty na kwasie lactobionowym i witaminie C. Stanowi idealną profilaktykę przeciwstarzeniową oraz podtrzymanie efektów pozostałych kuracji.

Czas trwania: 30 min

Cena: 229 zł

Opis

Kuracja przeznaczona dla skóry w okresie przedmenopauzalnym z pierwszymi oznakami fotostarzenia, w przebiegu trądziku różowatego oraz skóry z zaburzeniami melanogenezy. Stanowi również skuteczną terapię w przypadku cer pozbawionych blasku. Unikalne połączenie dwóch preparatów w jednym zabiegu pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych typu I i III, które stymulują przebudowę włókien elastycznych oraz uszczelniają ściany naczyń włosowatych. Działa również antyoksydacyjnie, reguluje melanogenezę oraz przywraca skórze blask i napięcie.

Zabieg przeprowadzamy w higienicznych warunkach z użyciem artykułów jednorazowych. Po oczyszczeniu twarzy odtłuszczamy ją specjalnym preparatem przygotowującym do zabiegu. Na twarz, z ominięciem okolic oczu, nakładamy kwas i pod okiem specjalisty zostawiamy go na kilka minut. Końcowym etapem jest nałożenie maseczki łagodzącej oraz kremu specjalnie dobranego do potrzeb skóry. W trakcie zabiegu pacjent odczuwa delikatne mrowienie, nie jest to jednak nieprzyjemne. Po zabiegu pacjent od razu może wrócić do swoich aktywności.

Zalecana seria 4-6 zabiegów w ostępie ok. 21 dni

 

Twoje Day Spa - Twoja przyjemność po naszej stronie!

Twoje Day Spa

Ul. Przemysłowa 4/467 (Garden Residence) 
30-701 Kraków

Tel: (12) 354 99 45
e-mail: biuro@twojedayspa.pl

   Pn. - Pt. 9-20, Sob. 9-15

 

  Dowiedz się jak do
nas dojechać!