Pn. - Pt. 9-20, Sob. 9-15

             tel. 12 354 99 45

Trwałe podkręcanie rzęs Fall in the Volume

FALL IN THE VOLUME to prawdziwy przełom w dziedzinie podkręcania i wydłużania rzęs. Jest to pierwsza zupełnie bezinwazyjna i trwała metoda pozwalająca w mniej niż godzinę zmienić Twoje rzęsy ze zwyczajnych w bajeczne. Zabieg nazywany również liftingiem rzęs, to rozwiązanie wprost idealne dla Pań obdarzonych długimi, lecz prostymi rzęsami.

ZAMIEŃ NIJAKIE SPOJRZENIE NA HIPNOTYZUJĄCE DZIĘKI FALL IN THE VOLUME 

Czas trwania: 60 min

Cena: 79 zł

Opis

FALL IN THE VOLUME polega na modelowaniu struktury rzęs przy zastosowaniu specjalnego preparatu. Związki cysteinowe odpowiadają za naturalny kształt rzęs, możemy jednak na nie trwale wypłynąć. Przy użyciu specjalistycznego środka uzyskamy rzęsy zdyscyplinowane, maksymalnie uniesione od samej nasady, a przez to również optycznie wydłużone. Końcowym krokiem jest użycie utrwalacza, który umożliwi zachowanie efektu na około 2-3 tygodnie. Pobudzi on naturalną odbudowę rzęs, ale już w nowym, zaokrąglonym kształcie. Następnie dzięki nawilżeniu włoski wygładzą się, będą odtąd błyszczące i zdrowe. Cały proces jest zupełnie bezpieczny, zarówno dla rzęs jaki i oczu.

DLA KOGO JEST ZABIEG FALL IN THE VOLUME?

W gruncie rzeczy absolutnie dla każdej kobiety. Dzięki możliwości regulowania zarówno kształtu rzęs jaki i stopnia podkręcenia, można mówić o uniwersalności tego zabiegu. Najbardziej wyrazisty efekt osiąga się w przypadku rzęs długich, prostych lub skierowanych ku dołowi oraz niezdyscyplinowanych, czyli takich których włoski układają się w różnych kierunkach. FALL IN THE VOLUME jest jednak z powodzeniem stosowany także u posiadaczek naturalnie krótkich rzęs dodając im zalotnego, dziewczęcego uroku.

CZY RZĘSY PODDANE ZABIEGOWI FALL IN THE VOLUME MOŻNA MALOWAĆ LUB PRZEDŁUŻAĆ?

Rzęsy poddane trwałemu zabiegowi ekstremalnego podkręcania stanowią idealną bazę pod inne zabiegi, a wszystko po to, aby uzyskać magnetyczne spojrzenie o jakim dotąd nie śmiałaś nawet marzyć.

Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. W żaden sposób nie uszkadza, ani nie obciąża naturalnych rzęs. Efekt niweluje się stopniowo, wraz z naturalnym procesem wypadania rzęs. Oznacza to, że uwodzicielskim spojrzeniem można cieszyć się około 2-3 tygodni i w tym czasie włoski nie zmienią swojego kształtu. Zabieg FALL IN THE VOLUME posiada długą listę zalet i daje niesamowite efekty. Spojrzenie po zabiegu nabiera charakteru i staje się zniewalające.

 

 

 

Twoje Day Spa - Twoja przyjemność po naszej stronie!

Twoje Day Spa

Ul. Przemysłowa 4/467 (Garden Residence) 
30-701 Kraków

Tel: (12) 354 99 45
e-mail: biuro@twojedayspa.pl

   Pn. - Pt. 9-20, Sob. 9-15

 

  Dowiedz się jak do
nas dojechać!