Pn. - Pt. 9-20, Sob. 9-15

             tel. 12 354 99 45

Letni manicure i 50 zł w prezencie!

manixpedix


Tak!

Chcemy, byście były piękne od stóp do głów dlatego proponujemy Wam wspaniałą okazję do skorzystania z naszych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz.

1. Każdy pakiet MANICURE + PEDICURE (klasyczny lub hybryda) zostaje nagrodzony voucherem o wartości 50 zł do wykorzystania na dowolny zabieg pielęgnacyjny na twarz z naszej oferty!

2. Każdy MANICURE lub PEDICURE (klasyczny lub hybryda) to voucher 20 zł do wykorzystania na dowolny zabieg pielęgnacyjny na twarz z naszej oferty!

Warunki promocji:

1. Promocje nie łączą się.

2. Voucher jest ważny 30 dni od daty otrzymania go.

3. Voucher może zostać wykorzystany na wszelkie zabiegi pielęgnacyjne z naszej oferty z wyłączeniem mezoterapii igłowej. 

4. Podczas realizacji vouchera nie można wykorzystywać punktów programu lojalnościowego.

5. Vouchery nie łączą się. Podczas jednej wizyty można zrealizować jeden voucher. 

6. Vouchery zostaną Państwu przekazane tylko po wykonaniu pełnej usługi manicure i/lub pedicure - nie dotyczy to usługi zdjęcia manicure/pedicure hybrydowego/ kuracji IBX/ malowania lub piłowania paznokci.

7. Voucher może zostać przekazany osobie trzeciej w formie prezentu - prosimy o taką informację w momencie odbioru vouchera.

8. W przypadku, gdy voucher zostanie przekazany jako prezent i możliwe byłoby wykorzystanie zniżki 20% z polecenia dla nowego klienta, zniżkę można będzie wykorzystać przy kolejnej, pełnopłatnej wizycie.

9. Wszelkie informacje dodatkowe zostaną przekazane Państwu w naszej recepcji.

Zapraszamy!

 

Twoje Day Spa - Twoja przyjemność po naszej stronie!

Twoje Day Spa

Ul. Przemysłowa 4/467 (Garden Residence) 
30-701 Kraków

Tel: (12) 354 99 45
e-mail: biuro@twojedayspa.pl

   Pn. - Pt. 9-20, Sob. 9-15

 

  Dowiedz się jak do
nas dojechać!