Pn. - Pt. 9-20, Sob. 9-15

             tel. 12 354 99 45

AquaTherm - zabieg ultranawilżający dla skóry suchej i wrażliwej

Terapia kojąca dla skóry wrażliwej Aquatherm to zabieg wykorzystujący kojące działanie wody termalnej z najzdrowszych źródeł Salies-De-Bearn wprost z pirenejów francuskich. Dzięki bogactwu soli mineralnych oraz oligoelementów przywraca równowagę metabolizmu naskórka zapewniając natychmiastowe ukojenie i wzmocnienie suchej i wrażliwej skóry.

Czas trwania: 90 min

Cena: 189 zł

Opis

Aquatherm to zabieg, którego wyjątkowym składnikiem jest woda z ciepłych źródeł Salies-de-Béarn. Jest to woda pełna soli mineralnych i oligoelementów, które w doskonały sposób uzupełniają niedobory tych substancji w skórze. Wyjątkowo wysoka zawartość jonów magnezu - najwyższa wśród wszystkich zarejestrowanych na świecie wód mineralnych - jest kluczowym elementem w procesie regeneracji skóry zniszczonej i uwrażliwionej.

Specjalnie wyselekcjonowane ze względu na swoją wysoką tolerancję substancje aktywne, pozwalają na poprawę komfortu skóry oraz pomagają zredukować zaczerwienienia i uczucie podrażnienia. Oprócz wody termo-mineralnej linia AQUATHERM SKEYNDOR zawiera następujące substancje czynne: Cukry probiotyczne - stymulujące rozwój naturalnej flory skóry, która chroni nas przed inwazją szkodliwych mikroorganizmów. Ceramidy - wzmacniające ochronne warstwy lipidowe, które uniemożliwiają przenikanie przez skórę szkodliwych substancji oraz regulują utratę wody i metabolitów. Wyciągi roślinne - które, działając na poziomie komórkowym, mają za zadanie wzmocnienie systemu obronnego skóry oraz zwiększenie tolerancji skóry reaktywnej.

*do wyczerpania zapasów

 

Twoje Day Spa - Twoja przyjemność po naszej stronie!

Twoje Day Spa

Ul. Przemysłowa 4/467 (Garden Residence) 
30-701 Kraków

Tel: (12) 354 99 45
e-mail: biuro@twojedayspa.pl

   Pn. - Pt. 9-20, Sob. 9-15

 

  Dowiedz się jak do
nas dojechać!