Pn. - Pt. 9-20, Sob. 9-15

             tel. 12 354 99 45

Produkt miesiącaW listopadzie i grudniu stawiamy na pielęgnację w najlepszym tego słowa znaczeniu! 

Do wszystkich zabiegów linii Skeyndor proponujemy kosmetyki do pielęgnacji domowej do 15% taniej*.

1. Power C - to zabieg, którego efekty poczujesz już w momencie jego zakończenia. Gwarantujemy promienną, jasną, zdrową cerę przez długi czas po zabiegu. Power C to propozycja dla palaczy, których cera jest szara i ziemista, dla osób z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi oraz przebarwieniami, które seria zabiegów z pewnością zminimalizuje. Polecamy bez względu na wiek :-)

Jako uzupełnienie i przedłużenie efektu zabiegu polecamy kurację domową Power C, kremy i ampułki, które na prawdę robią różnicę.

2. Aquatherm - to propozycja dla wszystkich, którzy mimo dobrej pielęgnacji wciąż zmagają się z przesuszoną a nawet łuszczącą się skórą. Jesienna aura dodatkowo sprawia, że suchość skóry jest bardziej odczuwalna. Nie pomaga zmiana temperatury, klimatyzacja i zanieczyszczone powietrze. Aquatherm ukoi Twoją cerę, głęboko ją nawilży i odżywi na wiele, wiele dni. Polecamy wszystkim z tendencją do cery suchej, wrażliwej i alergicznej.

Pamiętaj jednak, że jeden zabieg to za mało a najlepsze efekty osiągniesz łącząc zabiegi z najlepszą kuracją nawilżającą Aquatherm.

3. Global Lift - to zabieg przeznaczony dla Pań 45+ lub mniej, jeśli oznaki starzenia stają się bardzo widoczne. Global Lift daje spektakularne efekty terapeutyczne, odmładza i rewitalizuje skórę oraz poprawia jej jędrność i sprężystość.

Jako, że zmarszczki są wynikiem niedostatecznego nawilżenia skóry, jako kurację domową również polecamy kosmetyki Aquatherm.

Wybierz swój sposób na piękną skórę.

 

*Promocje nie łączą się. 15% na wszystkie kosmetyki Aquatherm, 10% na wszystkie kosmetyki Power C. Promocja do wyczerpania zapasów.

Twoje Day Spa - Twoja przyjemność po naszej stronie!

Twoje Day Spa

Ul. Przemysłowa 4/467 (Garden Residence) 
30-701 Kraków

Tel: (12) 354 99 45
e-mail: biuro@twojedayspa.pl

   Pn. - Pt. 9-20, Sob. 9-15

 

  Dowiedz się jak do
nas dojechać!