Pn. - Pt. 9-20, Sob. 9-15

             tel. 12 354 99 45

3 pytania o mezoterapię igłową Mezoterapia igłowa budzi Wasze ogromne zainteresowanie!

W związku z tym postanowiliśmy odpowiedzieć na 3 najczęściej zadawane pytania tak, żeby rozwiać Wasze wszelkie wątpliwości. W naszym salonie nie ma pytań bez odpowiedzi, dlatego jeśli nasuwa Wam się coś jeszcze, nie macie pewności czy możecie wykonać zabieg – piszcie lub dzwońcie, jesteśmy tutaj dla Was.

  1. Czy znieczulenie do zabiegu jest konieczne?

Znieczulenie nie jest konieczne. Oczywiście, jeśli masz już za sobą zabiegi z medycyny estetycznej, nie boisz się igieł, wiesz, jakich odczuć się spodziewać to możesz poddać się zabiegowi bez znieczulenia. Pozostałym klientom odradzamy zabieg bez znieczulenia. Nie chodzi o dodatkowe 35 zł, które wpadnie do naszej kasy :-) Chodzi przede wszystkim o Wasz komfort podczas zabiegu bo nie ukrywajmy, zabieg nie jest bezbolesny. Jeśli dodatkowo mamy do czynienia ze skórą naczynkową, znieczulenie pięknie obkurczy nam naczynia więc ryzyko krwawienia i siniaków jest minimalne. Wrażliwa okolica oczu również będzie nam bardzo wdzięczna za odrobinę lidokainy, która już po 30 minutach od nałożenia sprawi, że nim się obejrzysz, zabieg będzie skończony.

  1. Dlaczego tak ważne jest prawidłowe wypełnienie ankiety?

Nie bez przyczyny Karta klienta, którą musicie wypełnić przed zabiegiem jest na naszej stronie. Zachęcamy, by w domu, spokojnie, bez pośpiechu przeczytać ją, rozważyć wszelkie możliwe przeciwwskazania, zadzwonić do nas i zapytać jeśli coś będzie niejasne. Wszystkie przeciwwskazania są bardzo ważne. Nie ukrywajcie przed nami niczego – w następstwie zatajenia niektórych problemów może dość do bardzo poważnych konsekwencji, co ani dla Was ani dla nas nie będzie przyjemne. Lepiej poczekać kilka dni, jeśli jesteś przeziębiona i zażywasz aspirynę, niż mieć siniaki na twarzy przez tydzień. Na szczęście takie przypadki zdarzają się już bardzo rzadko i cieszymy się, że jesteście coraz bardziej świadomymi klientkami. W momencie, kiedy siadacie na fotelu bez żadnych przeciwwskazań macie pewność, że po zabiegu będziecie wyglądać tylko lepiej.

  1. Po ilu zabiegach jest widoczny efekt?

Wszystko zależy od tego, jakiego efektu się spodziewacie i jakiego preparatu użyjemy. To, co zobaczycie niemal od razu to fenomenalne nawilżenie skóry. A że nawilżenie odpowiada za wiele zmian i ogólną kondycję skóry, stanie się ona również bardzo gładka, jędrna i elastyczna. Jeśli zależy Wam na działaniu przeciwzmarszczkowym, to na pewno zobaczycie dużą poprawę, niemniej aby efekt był w 100% satysfakcjonujący, konieczna jest już seria zabiegów. Z czasem zauważysz, że zmarszczki są płytsze, wolniej powstają a to za sprawą pobudzania fibroblastów, które odpowiadają za Twój młody wygląd. Zabieg w serii powinien być powtarzany co ok. 2- 4 tygodni a po 5-6 zabiegach raz na 3-5 miesięcy.

Zabiegi mezoterapii wykonuje nasza kosmetolog Madzia, która ukończyła wszelkie kwalifikujące kursy, ma doświadczenie i "rękę" do takich zabiegów.

Zapraszamy!

 

 

Twoje Day Spa - Twoja przyjemność po naszej stronie!

Twoje Day Spa

Ul. Przemysłowa 4/467 (Garden Residence) 
30-701 Kraków

Tel: (12) 354 99 45
e-mail: biuro@twojedayspa.pl

   Pn. - Pt. 9-20, Sob. 9-15

 

  Dowiedz się jak do
nas dojechać!